Pozvanka na Prague Coffee Festival 2018 - BWT Best Water Technology 

BWT opět zaštítí kompletní vodní management v rámci nadcházejícího ročníku pražského festivalu kávy!

10.10.2018 8:00  

Rádi bychom Vás touto cestou pozvali na nadcházející ročník Prague Coffee Festivalu, který se bude konat ve dnech 20. a 21. října 2018 v objektu Holešovické tržnice, haly č. 40, 17 a 13.

Stejně jako vloni zprostředkujeme všem účastníkům festivalu skvěle upravenou vodu pomocí filtrační techniky od BWT. Pro běžného návštěvníka bude k dispozici vodní bar s výdejem různě upravené komunální vody, k němuž nově přibude také výdejník vody, který bude dodávat i vodu perlivou. Prezentujícím baristům a ostatním profesionálům bude k dispozici hořčíkem re-mineralizovaná voda v barelech.

 
Spolu s pořadateli festivalu sdílíme totožnou vizi do budoucna – festival bez odpadu. Abychom dostáli tomuto cíli i globálnímu mottu společnosti BWT „For You and Planet Blue“, budou napříč festivalem nově distribuovány sklenice za vratnou zálohu. Věříme, že toto společné úsilí upozorní návštěvníky na ohromnou celosvětovou produkci plastu a papíru, která naši planetu nevratně poškozuje.

 
Na stánku BWT budeme prezentovat technologie, které upravují vodu jak pro gastro profesionály, tak pro domácnosti. Přijďte se s námi pobavit o budoucích nových trendech v úpravě vody. Těšíme se na Vás!