Pozvanka na festival World of Coffee 2018 - BWT Best Water Technology 

BWT water+more na festivalu World of Coffee 2018 v Amsterdamu!

8.6.2018 11:00   Čestlice

Hot spot pro milovníky kávy

Nizozemský Amsterodam bude v červnu místem, kam by měl zavítat každý milovník kávy. Během 21. až 23. června bude hostit 18. ročník festivalu World of Coffee, který se koná pod taktovkou asociace výběrové kávy (SCA). Výstavní a kongresové centrum RAI se stane středobodem pro kávové umělce, kteří se utkají o titul světového šampióna “Barista a Latte Art Champion 2018” a BWT water+more si tuto událost nenechá ujít. Stejně jako poslední ročník konaný v maďarské Budapešti zaštítí celou událost z pozice hostitelského sponzora a silného partnera mezinárodní komunity kávových specialistů.


Zázemí BWT water+more nabídne kromě všudypřítomné osvěžující vody a lahodné kávy také exkluzivně zajímavé chuťové experimenty a soutěže. Pouze na stánku BWT water+more se dozvíte, jak lze dosáhnout skvěle připravené kávy pomocí inovativní technologie reverzní osmózy a zpětné re-mineralizace.


Silné partnerství s novým přístupem

Ať už při šampionátu o nejlepšího baristu světa během festivalu World of Coffee nebo při každodenním podnikání v kavárně, vždy je to výkon a chuťové požitky, co se počítá. BWT water+more je silným partnerem pro baristy po celém světě, kterým pomáhá dosahovat špičkových výkonů při přípravě kávy. BWT profesionálové ví, jak moc je voda pro kávu důležitá. Její kvalita co do minerálního obsahu, hodnoty pH, tvrdosti apod., je rozhodující pro chuť nápojů a bezchybnou funkčnost přístrojů.


Společně s kávovými umělci z celého světa se podílí na neotřelých přístupech, které překračují prostou ochranu před vodním kamenem a zaměřují se na to, co je při přípravě kávy opravdu stěžejní. "Dialog s baristy je od samého začátku součástí naší podnikové filozofie," říká Dr. Frank Neuhausen, výkonný ředitel společnosti BWT water+more Deutschland GmbH. Tyto znalosti vedou k vyspělé technologii, která chrání stroje a zároveň optimalizuje vodu k dosažení nejlepších chuťových výsledků. Pro dlouhý, bezporuchový provoz přístroje a trvale kvalitní chuť kávy, ať už je to místo kdekoli. Ideální vodu pro kávu lze produkovat skoro kdekoliv bez ohledu na parametry vstupní vody.


Chuťové testy vrhají světlo do tmy

Na stánek hostitelského sponzora BWT water+more (C27 / D22) jsou zvaní baristé, obchodníci s kávou, výrobci kávovarů, distributoři, pražiči, kuchaři a všichni milovníci kávy k účasti u chuťových zkoušek, které představí odborníci z BWT. Espreso bude připravováno pomocí tří různě optimalizovaných vod. Typ kávy, proces pražení a mletí však zůstane pro všechny tři vzorky totožný.
"Zde skutečně poznáte, co se vlastně děje během extrakce kávy," říká Dr. Neuhausen. "Můžete přesně sledovat extrakční parametry, jako je průtok, a zjistit, že profil extrakce se liší v závislosti na kvalitě vody." Která voda nakonec vyprodukuje nejlepší espreso? To budete moci zjistit sami!

Ultimátní osvěžení ve víru dění

Během světového šampionátu baristů v Amsterdamu bude atmosféra vřít jako voda v pořádném kotli. Na to má však společnost BWT water+more ultimátní odpověď. Návštěvníkům festivalu bude nabízena čerstvá voda na každém rohu pomocí pojízdných vozíků. Hostesky budou napříč halami rozdávat dárky v podobě malých nerezových láhví, které bude možné znovu a okamžitě doplňovat čerstvou mineralizovanou vodou od BWT water+more. Mineralizovaná voda bude jistě vítaným společníkem mezi početnými ochutnávkami různých káv.

Perfektní voda pro přípravu kávy, dostupná všem!

Pro výrobce kávovarů, pecí, baristům a specializovaným distributorům cateringu nabídne BWT water+more speciální službu formou čerpací stanice s perfektně mineralizovanou vodou pro přípravu kávy a jiné gastronomické účely. Odborníci z BWT budou upravenou vodu produkovat přímo na stánku C27 / D22. Hostitelský personál bude vodu dále distribuovat po areálu zcela zdarma a bez omezení.

Vyhrajte originální kávové monstrum!

BWT water+more přinese všem milovníkům kávy do Amsterdamu neotřelou formu umění. Řeč je o kávových příšerách, které ožijí rukou pana Stefana Kuhnigka. Příšery mohou být malé a roztomilé anebo také děsivé. Všechny však mají spolčenou věc: stejně jako návštěvnící festivalu i ony jsou milovníky kávy. Umělec Kuhnigk je totiž vytváří z kávových fleků. Pomocí uměleckého pera, tvořivosti a humoru přináší tyto hnědé známky do života. Malá monstra aktuálně mají tisíce fanoušků po celém světě. Na stánku C27 / D22 společnosti BWT water+more budou návštěvníci World of Coffee ohromeni živými a barevnými výtvory a s trochou štěstí je budou moci dokonce vyhrát!

Na stánku bude probíhat soutež o 10 originálů pana Kuhnigka, které budou autorem podepsané a zarámované. Jistě půjde o lukrativní kousky, které ocení nejeden sběratel.