BWT AQA perla – Produkt roku 2012 - BWT Best Water Technology 

BWT AQA perla – Produkt roku 2012

Systém změkčení vody BWT AQA perla poyskutje hedvábně měkkou vodu pro celou domácnost. Jedná se o inovativní řešení pro majitele domácností, kteří svádí boje s vodním kamenem. AQA Perla od BWT předchází vytváření vápenatých usazenin na sprchových armaturách, stěnách sprchových koutů nebo koupelnovém obkladu. Voda z AQA Perly zanechá Vaši pokožku sametově hebkou a vlasy hladké a lesklé.

 

Další předností změkčovače BWT AQA perla je ochrana celého potrubního systému a připojených armatur a spotřebičů před usazováním vodního kamene. Ušetří tedy nemalé finanční prostředky za opravy nebo výměnu těchto komponent a také se postará o minimalizaci nákladů za energie. BWT AQA perla získala prestižní ocenění "Produkt roku 2012" v soutěži "Plux X Awards" v následujících kategoriích: kvalita zpracování, vzhled, funkčnost a ekologičnost. 

 

Verdikt poroty zněl: “Po procesu změkčení vody je hedvábně měkká voda velice efektivní v prodloužení životaschopnosti potrubního systému, fitinek a připojených armatur. AQA perla je velice snadno obsluhovatelná, uživateli stačí zadat hodnotu tvrdosti lokální vody a požadovanou výstupní hodnotu tvrdosti a celý systém se automaticky přizpůsobí."