Jednopákový ochranný filtr BWT E1 – Produkt roku 2013 - BWT Best Water Technology 

Jednopákový ochranný filtr BWT E1 –
Produkt roku 2013

Jednopákový ochranný filtr BWT E1 zvládá produkci čisté pitné vody mnohem jednodušeji a bezpečněji než kdykoli předtím. Nejen, že chrání domácí spotřebiče před kontaminací hmotnými částicemi, ale také nabízí nové pojetí údržby samotného filtru, kdy výměna filtračního elementu trvá doslova jen pár vteřin a není k ní potřeba žádných technických znalostí.

 

Stačí otevřít zámek, který zároveň uzavře přítok vody v obou směrech. Zvednutím páky se dostanete k filtračnímu prvku, který vyměníte. Nakonec opětovně zavřete páku, zamknete zámek a tím veškerá práce končí! 

 

Filtr BWT E1 byl oceněn známkou kvality "Produkt roku 2013" na festivalu "Plus X" a díky jeho mimořádným technickým specifikacím byl porotou zvolen dokonce ve všech čtyřech hodnocených kategoriích: inovace, kvalita zpracování, ekologičnost a funkcionalita.

 

Porotci ocenili zejména snadnou údržbu ochranného filtru, kdy se jednoduchým pootočením zámku uzavře přívod vody z obou směrů a špinavý filtrační element se v řádu sekund vymění za nový a to vše bez jakéhokoliv kontaktu s vodou. Vyzdvihnuto bylo také zpracování z kvalitních materiálů a vliv na hygienu a ekologické prostředí.